BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 13429256
*
nr 1342 9256
Bordslampor
Ett par, keramik. Höjd: 53cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 augusti 2020
kl 19:02:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/8 10:14:40
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:14
-
3045 Bordslampa
Belid. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:32
-
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:17
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:06
-
3048 Bordslampa
Krome. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:09
-
3083 Bordslampa
mässing, bergboms. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:37
*
Bordslampor
nr 1342 9256
Bordslampor
Ett par, keramik. Höjd: 53cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 augusti 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/8 10:14:40 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor keramik
-
3237 Bordslampa
+ Golvlampa. Höjd: 76-152
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:14 -
3045 Bordslampa
Belid. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:32 -
1003 Bordslampa
Daum Nancy, Frankrike. Underfångsglas. Signerad. H..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:17
-
3046 Bordslampa
Italien. Höjd: 67 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:06 -
3048 Bordslampa
Krome. Höjd: 50 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:09 -
3083 Bordslampa
mässing, bergboms. Höjd: 65 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:37